Giriş Yap

Güvenlik Resmini Yenile Güvenlik Resmi

Misafir Girişi

Şifremi Unuttum

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası

Giriş Yap

Gerçekçi bir tavla oyunu arıyorsan TavlaMobil.Com sitesine gelerek tavla oyna ve kazandıkça puanları skor hanene yaz. Tavla tahtası, pullar, haneler gibi görsel öğeler, sana gerçek bir tavla oynuyormuş gibi hissettirecek.

Sitemizde tavla oynayabilmeniz için bu sayfadaki giriş yap özelliğini kullanmanız gerekmektedir. Eğer üyemiz değilseniz Kayıt Ol bağlantımız ile sitemize kayıt olabilirsiniz. Kayıt aşamaları ve kayıt formu oldukça basittir. Zaten kayıt olurken, sistemimiz, son aşamada sizi yönlendirecektir. Misafir girişi yaparak oyuna girebilirsiniz fakat misafir özelliği kısıtlı olduğu için oyun oynayamazsınız ve sadece lobiyi takip edebilirsiniz. Bu yüzden en avantajlı seçenek sisteme kayıt olmanızdır ve ardından da giriş yapmaktır. Kayıt aşamalarını hızlandırmak için facebook üyeliğiniz var ise, facebook ile giriş seçeneğimiz ile daha hızlı giriş yapmanız mümkündür. Facebook ile olan bağımız bu durumda sadece oluşturacağınız nick ile eşmele yapmak amaçlıdır. Mümkün olduğu durumda mail adresiniz ve facebook tarafından bize sunulan eşsiz bir tanımlayıcı bilgisini kullanarak kaydınızı veya girişinizi gerçekleştiririz.

Gerçek tavlacıların mekanı olan TavlaMobil.Com en iyi tavla oyunu özelliklerine sahip sitedir. Türkiye'nin her bölgesinden oyuncular ile cafelerde, yürürken, havuzda yani internetin olduğu her yerde ve canınız sıkıldığında tavla oyunu oynayabilirsiniz. Klasik tavla oyunu kurallarını en iyi şekliyle uyguladığımız sitemizde, online tavla oyuncuları ile tavla oyna çünkü eğlenmek senin de hakkın. Tavladaki en katı kurallardan birisi, eğer oynanabiliyorsa iki zar da oynanmak zorundadır şeklinde olan bir kuraldır. Bir çok online tavla sitesinde iki zarla da oynama kuralı göz ardı edilmektedir fakat TavlaMobil.Com salonlarında oynadığınız tavla oyununda bu kurala uymak zorundasınız. Zar sayısına göre, belirli bir pulunuzu oynadığınızda ikinci zar sayısı için hamleniz kalmıyor ise ama başka bir pulu hareket ettirdiğinizde ikinci zar sayısı için de hamleniz kalıyor diyelim. Bu durumda iki pulu da hareket ettireceğiniz pul ile oynamak zorundasınız. Bu kural, orjinal klasik tavla kuralıdır ve sitemizde tavla oyunu oynarken bu kurala göre oynamak zorundasınız.

Mobil tavla oyunu salonlarında canlı tavla kullanıcıları ile tanışabilir ve güzel dostlar edinebilirsiniz. Online tavla odalarındaki kullanıcılarımız ile lobilerimizde muhabbet edebilirsiniz. Oyunlarımız, başka yerlerde olmayan bir çok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Bunların en başında turnuva sistemimiz gelmektedir. Çeşitli ödüller kazanabileceğiniz turnuva sistemimiz sınıfının en iyisi konumundadır. Turnuvalarımız aktif edildiğinde globaller aracılığı ile ve her girişinizde lobide sohbet alanında katılım durumunuz görüntülenmektedir. Oyun içi menülerimizden, belirlediğimiz zamanlar içerisinde kolayca otomatik kayıt yaptırabilirsiniz. Turnuva özelliğimizi zaman zaman aktif etmekteyiz ve sizleri oyun içinden bilgilendirmekteyiz. Turnuva günü ve saatinde turnuva katılımcıları tarafından oluşan liste, sistemimiz tarafından rastgele şekilde gruplandırılır. Bu bağlamda turnuva özelliğimiz ile adaletli bir şekilde kuralar çekilip grupların oluşması sağlanmaktadır. Aldığımız ek tedbirler ve sistemin devamlılığı için sistem takipleri de mevcuttur. Sistemimiz, oluşturulan gruplarda, rakiplerin yer değiştirmesini yasaklamaktadır. Yani turnuva esnasında, gruplar çekildikten sonra, masa değiştirmeniz sistem tarafından kısıtlanmıştır. Kazanan veya kaçan oyuncuların tespiti için, masa oyunları sistem tarafından takip edilmektedir.

Her cihaza uyum sağlayabilen mobil tavla oyunu sistemimiz ile mümkün olan en iyi şekilde tavla oynayabilirsiniz. Tavla oyunu sistemlerimiz ekranlarınızın büyüklüklerini hesap ederek kendisini ekran boyutlarınıza göre ayarlamaktadır. Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak sizlerin hizmetine sunduğumuz oyunlarımız için, giriş yaptığınız cihazda güncel bir tarayıcınızın bulunması yeterlidir. Sitelerimiz Chrome, Safari, Firefox, Opera gibi yeni tip tüm tarayıcılar ile uyum sağlamaktadır.

Masalarımızda işinizi kolaylaştıracak bir çok tavla özelliğimiz ile eğlenceli bir oyun oynamaya hazır mısın? Otomatik zar atım özelliği sayesinde, zar at butonuna her defasında tıklamana gerek kalmadan, sistem senin yerine zarları atacak. Oto pilot özelliği sayesinde ise kapın çaldığında kapıya bakmak veya mutfağa gitmen gereken durumlar gibi kısa süreli işlerinde sistem senin yerine pul hamleleri yapacaktır. Zar attığında haneleri tek tek saymak zorunda değilsin. Pulunun üzerine tıkladığında veya pulu taşımaya başladığında, oyun sistemimiz sana gidebileceğin olası haneleri renklendirerek göstermektedir. Pullarını kendi alanına toplayıp dışarı çıkartırken de dışa gitme alanı sistem tarafından renklendirilip gösterilecektir.

Bu kadar çok özellikli ve gelişmiş bir tavla oynamak için ne duruyorsun? Haydi sen de giriş yap ve TavlaMobil.Com sitemizdeki online tavla oyuncuları ile tavla oynamaya başla.


Ana Sayfaya Dön
© TavlaMobil.Com - Tavla Oyna - Mobil Tavla Oyunu - Canlı Tavla